Сайт ПолтНТУ

Полтавського національного технічного університету
імені Юрія Кондратюка

Коротка історична довідка

Центр доуніверситетської підготовки - ровесник нашого університету, адже розпочав він роботу як робітничий факультет у 1930 році – у рік створення Полтавського інституту інженерів сільського господарства. Підготовчі курси були створені у 1956 році. За час існування їх закінчили понад 25 тис. майбутніх абітурієнтів, що становить 80-90 відсотків усіх студентів нашого університету. За час існування очолювали центр доуніверситетської підготовки: ст. викладач кафедри нарисної геометрії та графіки Калашников О.С., доцент, к.т.н., завідувач кафедри нарисної геометрії та графіки Воронцов О.В., доц.., к.т.н. Микитенко С.М., доцент, к.т.н. Головко Г.В., ректор університету, професор, д.е.н. Онищенко В.О., доцент кафедри фізики, к.х.н. Давиденко Л.П. Із 2007 року на базі університету створені пункти тестування зовнішнього незалежного оцінювання знань (пробна та основні сесії), пункти реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання знань.

Нині центр доуніверситетської підготовки очолює доцент, к.пед.н. Мирошниченко Володимир Іванович.