Сайт ПолтНТУ

Підготовче відділення доуніверситетскої підготовки
Полтавського національного технічного університету
імені Юрія Кондратюка

Фотогалерея центру доуніверситетської підготовки

Нагороди ПолтНТУ у міжнародних, регіональних та обласних виставках серед вищих навчальних закладів України

22 жовтня 2013 р. у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулося урочисте відкриття V Національній виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті». У експозиції Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка були представлені власні досягнення у розвитку освітньої діяльності.

 

Нагороду вручили віце-президент Національної академії педагогічних наук України Андрій Гуржій та заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Володимир Літостанський.

15 по 17 жовтня 2013 року на базі виставкового комплексу «КиївЕкспоПлаза» проходила VІ Міжнародна спеціалізована виставка «Високі технології-2013», організаторами якої є Національна академія наук України та ТОВ «Лабораторія маркетингових технологій».

За результатами діяльності Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка був відмічений дипломами «За перспективні та актуальні наукові розробки» від оргкомітету заходу та дипломом за активну участь від Національної академії наук.

14 листопада 2013 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбулося відкриття Міжнародної виставки «Освіта та кар’єра – День студента 2013», Всеукраїнської виставки «Освіта. Робота. Підприємництво» та Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів «Education abroad».

Наукові досягнення та здобутки університету привернули увагу почесних гостей виставки заступника Міністра – керівника апарату Олексія Дніпрова і Президента Національної академії педагогічних наук України Василя Кременя.

Полтавський національний університет імені Юрія Кондратюка – неодноразовий лауреат і призер освітніх виставок.

На Міжнародній виставці «Освіта та кар’єра – День студента 2013» здобутки навчального закладу були високо оцінені організаторами виставки. У номінації «Профорієнтаційна робота серед молоді» ПолтНТУ отримав Гран-прі у зв’язку з тим, що здійснює найбільші набори студентів на перший курс у Полтавському регіоні.

Співробітництво із ХРЦОЯО

Пробне ЗНО у ПолтНТУ

Дні  абітурієнта ПолтНТУ у навчальних закладах м.Полтави

14 травня  2014 року в актовому залі Полтавської ЗОШ № 11 міської ради Полтавської області була підписана угода про співпрацю між Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка та навчальним закладом.

11 квітня на запрошення директора гімназії №17 м. Полтави Олени Голтвяниці науково-педагогічні працівники ПолтНТУ на чолі з ректором університету, професором Володимиром Онищенком узяли участь в урочистому зібранні з нагоди Дня гімназії.


22 травня 2014 року День відкритих дверей ПолтНТУ у Розсошенській гімназії Полтавської районної ради