Сайт ПолтНТУ

Підготовче відділення доуніверситетскої підготовки
Полтавського національного технічного університету
імені Юрія Кондратюка

Вітаємо Вас на сторінці інтернет-сайту
підготовчого відділення
доуніверситетської підготовки!

Перелік конкурсних предметів

Перелік спеціальностей при вступі на які додаються додаткові бали за успішне навчання на підготовчих курсах університету

 

Із моменту створення центр слугує своєрідними воротами для потрапляння абітурієнтів у дружну студентську родину одного із найпотужніших університетів Полтавщини – Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Навчання у навчально-науковому центрі доуніверситетської підготовки – це гарна можливість для школярів засвоїти необхідні знання, призвичаїтись до актуальних тестів Українського центру оцінювання якості освіти, налаштуватись на майбутній фах, познайомитись із викладачами, факультетами, технікумами, відчути академічну атмосферу нашого Університету.

Навчально-науковий центр доуніверситетської підготовки не тільки дає необхідний для вступу до ПолтНТУ рівень знань, але й пропонує адаптацію до навчання у ВНЗ. Для слухачів іноземного походження центр є трампліном для поступового вивчення української мови, осягнення багатих культурних надбань та традицій українського народу. На цьому веб-сайті Ви зможете отримати всю інформацію, пов’язану з навчанням у центрі з поточними умовами вступу до університету, підсумками минулорічної вступної кампанії. Оскільки центр активно займається профорієнтаційною роботою, то значна частка інформації на сайті присвячена саме цьому аспекту діяльності.

Сердечно запрошуємо Вас до вступу на навчання до Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка та, зокрема, до навчально-наукового центру доуніверситетської підготовки!

З повагою,

ректор В.О. Онищенко